O mně

O mně

Jmenuji se Pavlína Pavlíčková a už od dětství jsem měla blízko k tvoření. Od roku 2014 jsem se postupnými kroky začala seznamovat s FIMO hmotou.

Zpočátku jsem zkoušela vytvářet jen pár kousků pro radost. Osud tomu chtěl a já tak dostala možnost setkat se s paní astroložkou, která aniž by cokoliv věděla, vyřkla, že budu jednou vyrábět, prodávat šperky a založím si živnost. Nejdříve jsem se tomu bránila a dokola opakovala ,,Vždyť dnes vyrábí šperky pomalu každý druhý a věřit astroložce? Je tohle vůbec moje cesta?” Nakonec, když jsem měla vyrobené velké množství šperků, rozhodla jsem se do toho skočit po hlavě a rozjet tak svůj vlastní příběh.

Krůček po krůčku jsem začala budovat svoji firmu od základů. Dnes dodávám šperky do několika obchodů v Pardubicích (např. do Kočičí kavárny nebo svatebního salónu), pořádám kurzy pro děti, navštěvuji trhy a dělám tak radost sobě i svému okolí. FIMO tvoření a hmota mě neustále překvapuje nepřeberným množstvím technik a variací.

Do každého šperku dávám svoji originalitu a pečlivost. Každý kousek se snažím doladit do nejmenšího detailu, dle mého vnitřního cítění. Jsem spokojená, až když vše lahodí mému oku. Pokud si zákazník nevybere z mé nabídky, ráda vyrobím šperky přímo na míru od náušnic, přívěsků, broží, náramků i prstenů. Nebráním se žádným kreativním nápadům.

Mé MOTTO: Neboj se jít za svou vizí a snem a věř tomu, že i druzí Tě mohou nasměrovat správným směrem, i když zpočátku můžeš určité věci vidět jinak. Já jsem toho důkazem.

S úctou Pavlína

Sleduj FIMO kousky na FB: @papayasperky